Tym razem gościliśmy w Szkole Podstawowej nr 50 w Białymstoku z warsztatami wielkanocnymi. Był to czas pełen radości i wspólnego działania. Uczestnicy mieli okazję wykorzystać swoje zdolności manualne do zrobienia ozdób świątecznych. Natomiast rodzicom stworzyliśmy przestrzeń do rozmów i wymiany doświadczeń. Serdecznie dziękujemy naszej wolontariuszce – Pani Anecie za nieocenioną pomoc w prowadzeniu zajęć i zaangażowanie w działania fundacyjne.

















