Wycieczka integracyjna do Warszawy

W dniu 01.02.2019r. w ramach projektu integracyjnego pt. „Zawsze Razem” współfinansowanego ze środków Fundacji PZU i środków Gminy Supraśl pojechaliśmy do stolicy. Pełni entuzjazmu skoro świt wyruszyliśmy  autokarem w kierunku Warszawy aby przeżyć niezapomnianą przygodę. Pierwszym punktem w planie wycieczki było Muzeum Powstania Warszawskiego, które zrobiło na nas ogromne wrażenie. Dzięki profesjonalnym przewodnikom w przystępny dla nas sposób poznaliśmy historię z czasów 01.08-03.10. 1944 roku. Ponieważ trochę zgłodnieliśmy postanowiliśmy zjeść smaczny obiad, po którym udaliśmy się do Planetarium. Projekcja rozpoczęła się od prezentacji planet i historii lądowania łazika marsjańskiego. Film pt. „Astronauta 3D” pokazał jak powinien przygotować się człowiek aby móc lecieć w kosmos. Przedostatnim punktem programu, na który czekali z wytęsknieniem przede wszystkim fani piłki nożnej był Stadion Narodowy. Trasa „Ekspresowy PGE” przybliżyła nam, co robią piłkarze przed i po meczu. Zwiedzanie się skończyło, a my ponownie zgłodnieliśmy dlatego wracając już do domu zajechaliśmy do McDonald’s.  Nasze zdjęcia doskonale pokazują radość i zadowolenie zarówno dzieci jak i rodziców. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę i bardzo udany wyjazd.